0961812890 Пн-Пт: 09:00 - 18:00 Сб: 09:00-15:00 Нд: Вихідний
Viber, Telegram

О нас

Baylan Ukraine є офіційним представництвом BAYLAN - турецького підприємства, що випускає лічильники обліку води для побутових потреб і промислових підприємств.


Лічильники baylan легкі у використанні і монтажі, і саме завдяки своїй простоті, дуже надійні. Ще один безперечний плюс водолічильників байлан - їх вартість. Ціна лічильників на порядок нижче лічильників європейського і вітчизняного виробника, конструкційні особливості та принцип роботи у всіх лічильників води механічного типу щодо однакові.


Завод здійснює поставки своєї продукції в більш ніж 40 країн світу. З 2010 року в українських споживачів з'явилася можливість використовувати продукцію компанії BAYLAN. Вони пройшли безліч лабораторних випробувань і на підставі результатів первинної повірки допущені до експлуатації на всій території України.


Як офіційні представники імпортера BAYLAN, ми забезпечуємо поставки водяних лічильників не тільки для організацій і установ нашого міста, а й максимально задовольняємо поставками організаціям по всій Україні.


За 20 років роботи підприємства були досягнуті великі успіхи у виробництві. Розроблено нові методики, постійно оновлюються виробничі потужності, що сприятливо відбивається на якості приладів. Ми гарантуємо високу якість продукції, яку реалізуємо. І у нас є для цього всі підстави. Серійне виробництво лічильників води почалося в 1992 році.


З огляду на, що законодавство України зобов'язує встановлювати лічильники води, погрожуючи в разі зволікання штрафними санкціями, недорогі і надійні лічильники води є досить актуальним товаром.Як офіційні дилери BAYLAN ми можемо забезпечити будь-який обсяг товару в найкоротші терміни. Чим більше співробітників в вашому офісі, на підприємстві або в компанії, тим більшою буде економія при установці лічильників холодної і гарячої води.


Наша компанія зручно працює з усіма регіонами. Є служба доставки.

Вам достатньо зателефонувати нам по телефону: +380961812890, щоб зробити замовлення.